Dişlerini Beyazlatmak İsterken Hayatını Kaydırdı

Dişlerini Beyazlatmak İsterken Hayatını Kaydırdı

Korkutucu-ola-diş-beyazlatma

İngiltere’de yaşanan olayda, 18 yaşındaki genç kız, dişlerini beyazlatmak için aldığı set nedeniyle az kalsın felakete kurban gidiyordu. 18 yaşındaki Abbie Kilbride isimli genç kızın tek istediği dişlerini beyazlatmaktı. Bunun için gidip kendisine bir diş beyazlatma seti aldı. Ancak ertesi sabah acı içinde kıvranarak uyandı. Genç kadının kullandığı set yüzünden dişleri neredeyse damaklarından ayrılmak üzereydi. Yutkunma güçlüğü çeken Kilbride, 5 gün boyunca yemek bile yiyemedi.

loading...

Diş-beyazlatma-korkutucu-olay


“Israrla İsmini Söylemek İstemedi”
Facebook’ta paylaştığı görüntüsü ise kısa sürede 7 binden fazla insan tarafından paylaşıldı. Abbie başından geçenleri şöyle anlattı: “Herkesi uyarmak istiyorum benim yaptığım hatayı kimse yapmasın. Bu yüzden son bir kaç günde yaşadıklarımı paylaşmak istedim. Eve gelerek diş beyazlatma yapan bir kadından hizmet aldım. Israrla bana ismini söylemek istemedi. 10-15 dakika arayla dişlerime jel sürdü.

Korkutucu-olay
Yaşımı ve alerjim olup olmadığı gibi şeyleri hiç sormadı. Tedavi bittiğinde ağzımda bir tuhaflık vardı. Kadın bunun normal olduğunu ve bir sıkıntı olursa nemlendirici sürmemi söyledi. 2 saat sonra dudaklarım şişmişti. Şişliği indirmek için antihistaminik bir buz kullandım. Ancak gittikçe kötüleşti. Ertesi sabah kalktığımda daha da kötü olmuştu. Dudaklarım birbirine yapışmıştı. Boks ringinde dövüşmüşüm gibiydi. Aile hekimine gittim. Doktor yaptığımın tek kelimeyle ‘aptalca’ olduğunu söyledi.” İngiAbbie hala bir sürü antihistaminik ilaç kullanıyor.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir