Acun Ilıcalı’dan Bomba Haber

Acun Ilıcalı'dan Bomba Haber

Acun-ılıcalı-yarışmaları

Acun Ilıcalı’nın Türkiye’ye kazandırdığı isimlerden biri olan İrem Derici, TV8 ekranlarında yayınlanacak Rising Star Türkiye yarışmasında jüri koltuğuna oturacak. İrem Derici’nin bu sezon Rising Star Türkiye’de jüri üyesi olacağını Acun Ilıcalı resmi twitter hesabından duyurdu.
Acun Ilıcalı resmi Twitter hesabından attığı “Sevgili İrem Derici yeni sezonda Rising Star Türkiye jürisine dahil oldu, başarılar dileriz…” mesajıyla duyurdu.

loading...

Acun-ılıcalı-yarışma

İrem Derici de Instagram hesabından: “Yuvaya dönüş. Bu sezon Rising Star Türkiye jürisinde ben de varım, Türk televizyon tarihinde enderi görülmemiş sahnelere sık sık denk geleceğiniz aşikâr. Temmuzda başlıyoruz! ” dedi.
2011 yılında O Ses Türkiye’ye katılan İrem Derici için şarkı sonrası tek dönen Hülya Avşar olmuştu. Derici’nin performansını beğenmeyen Mustafa Sandal, Murat Boz ve Hadise ise Avşar’ın kararıyla dalga geçmişlerdi.

Acun-ılıcalı-yarışması

Fakat Derici yarışma sonrası yaptığı ‘Kalbimin Tek Sahibi’ şarkısıyla üç şarkıcıya adeta gönderme yapmıştı. O dönem klibi 70 milyondan fazla tıklanırken Boz, Sandal ve Hadise’nin toplam izlenme rakamı Derici’nin rekoruna ulaşamamıştı.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir